Show-Bizz

Justin Bieber në luftë me depresionin

10:59 - 13.02.19 Gazeta Shqiptare

“Këngëtari kanadez Justin Bieber po trajtohet për depresion”, – ka bërë të ditur një burim pranë tij. Megjithatë, ka theksuar se kjo nuk ka të bëjë me martesën e tij me Hailey Baldëin. “Ai është shumë i lumtur me bashkëshorten e tij.Justin Bieber ka shumë mbështetje dhe po trajtohet lidhur me problemin ka besim se do ia dalë mbanë së shpejti”-është shprehur më tej ai. Mediat raportojnë se ai shkon edhe në kishë dhe është fotografuar me një pastor duke ecur sëbashku.

“Është shumë e rëndësishme të kesh besim në vetvete. Gjatë jetës kam bërë disa gabime, të cilat kanë ndikuar në besimin dhe gjykimin tim. Ka qenë e vështirë për mua të kem besim edhe tek Hailey. Kemi punar shumë lidhur me këtë dhe tashmë ndihemi shumë mirë”, – është shprehur Bieber. J.K

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *