Show-Bizz

Oriola Marashi vetëm për Shën Valentin, por s’harron pa ekspozuar gjoksin

16:40 - 13.02.19 gsh

Modelja seksi nuk na i ka kursyer kurrë fotot seksi, ndaj edhe këtë prag Shën Valentin nuk kishin sesi të mungonin. E ashtu si jemi mësuar ta shikojmë shpesh, Oriola Marashi edhe këtë herë ka preferuar të ekspozojë gjoksin e saj.E veshur vetëm me një këmishë dhe pa të brendshme poshtë, modelja ka provokuar edhe njëherë ndjekësit e saj. Ndonëse shfaqet vetëm në prag të festës së të dashuruarve, Oriola duket se po shijon këto ditë buzë detit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE