Foto-galeri

Fëmijët flenë gjumë, nëna e kthen në art

15:35 - 28.02.19 Gazeta Shqiptare

Dy fëmijë të adhurueshëm, një nënë kreative dhe një profil në Instagram mund të bëjnë shumë gjëra bashkë.Fjala është për një nënë dhe fotografe të talentuar, e cila e kthen kohën kur fëmijët flenë në një aventurë të vërtetë.

Ajo kurrë nuk e kishte menduar se postimet e saj në Instagram do pëlqeheshin dhe madje të bëheshin virale.

Por, shumë prindër i kanë pëlqyer fotografitë dhe pse jo i kanë “vjedhur” idetë për t’i provuar me të vegjlit e tyre.

Shfletoni galeritë dhe shikonin fotot:

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *