Foto-galeri

Mos u gënjeni nga fotot

13:39 - 01.03.19 Gazeta Shqiptare

Në mënyrë që të keni më shumë ndjekës në rrjetet sociale, ju bëni fotografi të ndryshme. Mundoheni që çdo herë të realizoni fotografi të veçanta dhe interesante.Realizmi i tillë kërkon ide dhe kreativitet, por edhe mund e kohë. Kështu Bright Side ka përzgjedhur disa fotografi të cilat tregojnë sakrificat që bëhen për të arritur rezultate të mira. Kujdes, realiteti nuk është si në foto…

5c55f7b9c2b5b204334361 5c55f7b9de0e4267790062 5c55f7b9689db433130126 5c55f7b910b75910623531 5c55f7b953bf2487762596 5c55f7b8880a5435804936 5c55f7b871aca227708062 5c55f7b843a64670719525
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *