BLUETOOTH

Më në fund! Era dhe Nora Istrefi finalizojnë xhirimet e klipit të ri

14:29 - 14.03.19 Gazeta Shqiptare

Era dhe Nora Istrefi ka kohë që kanë paralajmëruar një duet, ndaj fansat e tyre po e presin me padurim këtë këngë. Përmes rrjeteve sociale, Era ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme do përfundojnë xhirimet e videoklipit, kurse kënga do të lançohet shumë shpejt.Në ‘Instastory’, Era ka sjellë pamje nga prapaskenat e xhirimeve, ku tregon ambientin në të cilin po filmojnë. Kujtojmë që ky është projekti i parë i përbashkët i motrave Istrefi. Të gjithë fansat e tyre mezi po e presin.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *