Kryesore

Video/ Rama batuta për Ditën e Verës: Lala e feston më 14, Luli më 16 dhe Lali më 17

11:57 - 14.03.19 gsh

Me rastin e  Ditës së Verës Kryeministri Edi Rama ishte në Elbasan nën shoqërinë e Qazim Sejdinit. Nga aty përveç urimit për qytetarët Rama ka komentuar edhe festimet në ditë të ndryshme të kësaj feste. ‘’Gëzuar ditën e Verës, këtë vit është e veçantë se Lala e feston në 14, Luli e feston në 16, ndërsa lali e feston në datën 17”, u shpreh Rama përpara gazetarëve.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *