BLUETOOTH

Ronela Hajati ” i nxori” të gjitha, shikoni sa provokuese duket

13:11 - 14.03.19 Gazeta Shqiptare

Ajo është “uragani” i skenës shqiptare. Asaj i pëlqen të jetë e drejtpërdrejtë ndaj dhe fansat e adhurojnë. E kemi fjalë për Ronela Hajatin. Bukuroshja ka postuar një fotografi në ‘Instagram’, në të cilën shfaqet tejet joshëse.Këngëtarja paraqitet e veshur në të zezë, teksa provokoi ndjekësit me të pasmet. Hajati këto ditë po punon rreth projekteve të reja, pasi kishte paralajmëruar që deri në muajin maj t’i publikojë katër të tilla. Kujtojmë që kënga e fundit nga Ronela Hajati është “Vuj”, e cila është pëlqyer shumë nga publiku.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *