Sport

Shau gjyqtarin, UEFA hap hetim për Nejmar

15:29 - 14.03.19 Gazeta Shqiptare

Nejmar është në prag të stuhisë, stuhi të cilën pritet ta shkaktojë UEFA, që ka hapur një hetim disiplinor për kritikat e forta që braziliani ka bërë për gjyqtarin pas eliminimit të PSG-së në 1/8-at e Ligës së Kampioneve. “është një turp – pat shpërthyer braziliani në rrjetet sociale pas ndeshjes -. Pale, vendosin dhe katër vetë që nuk marrin vesh nga futbolli për të parë një aksion në reply, po ikni e p…”.Sulmuesi i PSG-së, që është i ndalur në infermieri për një dëmtim të pësuar në fund të muajit janar në këmbën e djathtë, tashmë rrezikon një skualifikim me rinisjen e aktivitetit në kupat e Europës në sezonin e ri.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *