Politike

Video/ Militianti i PD bën gafën para Bashës: Nano ik!

14:47 - 14.03.19 gsh

Kryetari Basha ka qenë ditën e djeshme në Dibër ku dhe ka ftuar qytetarët ti bashkohen protestës së 16 marsit.  Banorët e kanë mirëpritur liderin demokrat. Një prej tyre është ky i moshuar, i cili ngatëron parrullën e opozitës këto kohë, largimin e Edi Ramës nga qeveria. “Nano ik!” përsërit herë pas here i moshuari teksa Basha i thotë “Rama ik!”. 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *