Foto-galeri

Kur defektet në trup kthehen në kryevepra…

11:07 - 15.03.19 Gazeta Shqiptare

Pothuajse të gjithë njerëzit kanë lindje dhe plagë nga shkurtime ose operacione. Disa nuk i kushtojnë vëmendje atyre, dhe të tjerët vendosin t’i mbulojnë me tatuazhe. Është me të vërtetë e mrekullueshme kur një artist tatuazh jo vetëm që fsheh një mbresë ose një shenjë dalluese nën një tatuazh, por krijon një kryevepër të pabesueshme duke përdorur shenja ose shenjën e lindjes.Bright Side është i impresionuar nga kreativiteti dhe profesionalizmi i këtyre artistëve të tatuazheve. Ata i kthyen difekte të lëkurës në veçori elegante. Shikoni fotot dhe do të mbeteni të mahnitur…

fdsjksdl flutur xsdd tatu Capture sdd lulee afte das gote gershere 10683260-77854910-cb2f8cbcd188ad68ac7512bace8a55084454e333-728-1-1549892273-728-32e9147584-1552281306 pe 10683310-77860010-5d6e43290e24d8afadf6743248ec8466cf05d962-728-1-1549892306-728-ecbf65e244-1552281306 dfd 10683360-47694747_266491310682868_1652926855805925578_n-1549873302-728-31857c244d-1552281306 dfds bgk peshk ds anijee geg tat df dsf karrotaaa tat 10683310-77860010-5d6e43290e24d8afadf6743248ec8466cf05d962-728-1-1549892306-728-ecbf65e244-1552281306
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *