BLUETOOTH

Pa make up dhe filtra! Shikoni si duket Xhemi Shehu

16:00 - 15.03.19 Gazeta Shqiptare

Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket se nuk ka ndikuar fare tek ajo, pasi në shumicën e kohës nuk e ka problem aspak të tregojë sesi duket pa ato filtrat e ‘Instagramit’ dhe pa pikë makijazhi.Në një selfie të publikuar dje në Instagram, moderatorja ka pozuar shumë natyrale. Jo më larg se të dielën, Xhemi guxoi me një veshje mjaft seksi në “Portokalli”, dhe na tregoi rezultatet e palestrës, ku e shohim të shkojë thuajse çdo ditë.
Xhemi i ruan linjat dhe është fanse e madhe e stërvitjes dhe palestrës dhe kjo ishte mënyra e duhur për të na e treguar!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *