Foto-galeri

Të jesh shtatzënë dhe të vishesh me stil si Meghan Markle

15:25 - 02.04.19 Gazeta Shqiptare

Çdo dalje publike e Meghan Markle do të pushtonte mediat rozë, pasi stili i saj i veshjeve gjithnjë tërhiqte vëmendjen dhe nuk mungonin as komentet pozitive.Madje edhe kur ajo dhe Princ Harry njoftuan në muajin tetor se ishin në pritjeje të fëmijës së parë, vëmendja e mediave u përqendrua edhe më shumë tek Meghan.

Edhe gjatë shtatzënisë, në daljet publike të saj, sërish stili i saj i veshjeve do të komentohej gjatë.

Nga fustanet klasike e moderne tek pantallonat serioze apo sport, ngjyrat e theksuara apo kombinimet e guximshme, stili i Meghan padyshim është një guidë për nënat në pritje të ëmbël.

Ndërsa shtatzënia e Meghan është drejt fundit, ne mund të shijojmë disa nga veshjet e saj gjatë kësaj kohe.

5c9e74a62300007d006da06a 5c9e74792400007600066d16 5c9e752b1f0000d1007f0a99 5c9e750b24000050000436df 5c9e783f2400009e00066d1a 5c9e78602a0000d6024f7ce2 Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex visit  Abel Tasman National Park 5c9e8283230000c100af5447 5c9e89552400007b000436f7 5c9e88472a0000ba024f7cf9 5c9e84f02400007e064f5844 5c9e85692300003300af544d 5c9e88972400007e064f5846 5c9e82ea2400009e00066d2a 5c9e89002400007600066d2d
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *