Foto-galeri

Stil dhe komode, trendi i pantallonave që do i shihni kudo

11:17 - 04.04.19 Gazeta Shqiptare

Padyshim nëse kërkojmë rehatinë si edhe një veshje me stil, pantallonat janë zgjedhja që nuk na zhgënjen asnjëherë.Nga prerjet e gjera dhe me dizenjo të ndryshme, tek ngjyrat e theksuara dhe xhepat, pantallonat do të jenë sërish tendencë edhe e këtij sezoni.

Lehtësisht të kombinueshme, këto pantallona mund t’i vishni kudo.

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *