Aktualitet

Postuan foto me armë në facebook, arrestohen 2 të rinjtë shqiptarë

10:39 - 11.04.19 alma

Facebook-u duhet marrë seriozisht nga të rinjtë që e shohin vetëm si rrjet argëtimi. Një postim në rrjetet sociale mund të të çojë në burg.Ditën e djeshme, Policia e Kosovës ka arrestuar dy të rinj që kishin publikuar në Facebook foto me armë.

Policia e Kosovës bërë të ditur se dy të dyshuarve iu janë konfiskuar një pushkë gjuetie e kalibrit 12 mm dhe një karabinë e kalibrit 7.62 mm.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.