Show-Bizz

Marko Caka, shqiptari në serialin hollivudian me mafiozë

13:03 - 12.04.19 gsh

Një nga aktorët shqiptarë, i cili po korr shumë sukses edhe në skenat hollivudiane është Marko Caka. Djaloshi nga Shkodra ka pohuar se do të jetë pjesë e filmit “The many Saints of Newark”, i cili flet për jetën e Toni Sopranos të ri, vazhdimin i serialit të famshëm të viteve 2000 “The Sopranos”, ku luante i ndjeri, James Gandolfini.Shkodrani ka pohuar për Telegrafin se ndihet i privilegjuar që do të paraqitet në këtë film të regjisorit Alan Taylor. “Ndjehem i privilegjuar që jam përzgjedhur nga i njëjti regjisor i serialeve legjendare, “The Sopranos”, “Boardwalk Empire” dhe “Games Of Thrones”, Alan Taylor në rolin anëtarit te gangsterëve italianë të New Jersey”, ka pohuar ai.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *