Kryesore

 Video/ “Kërcënon” Kryemadhi: Kush sulmoi i ka hesapet e hapura me shqiptarët

22:46 - 13.04.19 gsh

Pas mbylljes së protestës Monika Kryemadhi ka falënderuar të gjithë të pranishmit. “Një nga protestat më të mëdha që ka patur Shqipëria. Kjo protestë i dha shpresë shqiptarëve të, dobët, të vobektë e të varfër. Për prindërit që mundohen për të studiuar fëmijët e tyre, për fëmijët e tyre që mbyten nga taksat. Falenderoj shoferët që janë kërcënuar dhe gjobitur nga policia e Ramës.Ruani faturat se do ti merrni paratë një për një. Falenderoj gazetarët e terrenit, falenderoj policët që u treguan dashamirës ndaj nesh. Por i bëj thirrje atyre që dhanë urdhër për të sulmuar i kanë hesapet e hapura me mijëra shqiptarë. Jemi krenarë që kemi bërë një akt dinjiztoz pasi me djegien e mandateve do të sjellim një politikë që mendon për hallet e shqiptarëve. Shqipëria, shtëpia e shqiptarëve”, u shpreh kryetarja e LSI-së.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *