Politike

Rama ironizon protestën: Filxhani është shkencë, Saliu astronom, pakica shumicë

22:25 - 13.04.19 gsh

Menjëherë pas mbylljes së protestës ka reaguar edhe kryeministri Rama. Duke ironizuar protestën e opozitës kreu i qeverisë tha se opozita po rrit çdo ditë faturën që do u presë sovrani në 30 qershor.Statusi i Ramës

Nëse kjo ishte protestë e madhe atëherë filxhani është shkencë, Saliu është astronom dhe pakica ështē shumicë! Në fakt kjo s’ishte as e madhe, as e denjë po thjesht e turpshme për pdLSI! Këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë Sovrani në 30qershor

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *