Politike

Elona Guri “ja mbledh” ministres: Kije mendjen tek m… që ke bërë ti, lëre shurrën që i bënë Ramës

15:41 - 14.04.19 Gazeta Shqiptare

Anëtarja e kryesisë së LSI, Elona Guri ju përgjigj sot deklaratave të ministres se Drejtësisë, Etilda Gjonaj e cila kërkoi dënimin e protestuesve të opozitës.POSTIMI I PLOTE

Etilden nuk e shqeteson aq shume kapja e atij qe beri shurren tek Kryeministria, as e protestuesve te tjere. Mos ja merrni per ters se ajo lexon çfare t’i vene perpara. Ne fakt mendjen e ka vetem tek Nazeri. Se me ekstradimin e tij, ajo i ka bere m… te gjithe ligjeve dhe procedurave. Ai e le pa gjume. Do jete shume e shpejte ajo lohe kur nuk do e mbroje dot me as Arta.
Etilda kije mendjen tek m.. qe ke bere, mos u merr me shurren qe i bejne Kryeministrit, se ata sipas rasteve se ku e bejne, i ze edhe shok.

Shfaq Komentet (1)

Lini një Përgjigje te Sinqeritet Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. bastarde-banale femer elona guri , kjo eshte edukata juaj demokratike.
    U SHOFSHIN NGA RRENJET BANALET CORBE-LLUPITES TE KETIJ VENDI.
    “NDERI ESHTE ME I SHTRENJTE SE ARI!”
    Hasan Prishtina

    Përgjigju ↓