BLUETOOTH

Gazetarja pyet kolegen: Kë ke kapur që je futur në një televizion aq të madh?

11:54 - 14.04.19 gsh.al

E ftuar në emisonin Thumb, moderatorja Alba Çobaj ka folur per nje projekt të ri në televition. Ish-banorja e Big Brother është thumbuar nga Fatma me këtë pyetje: “Tani që je në Tv Klan, kë ke kapur ti që je futur në një televizion aq të madh, në një emision të përditshëm?”.“Të jem e sinqertë po të ishte se do ishte kjo rruga që unë do të doja të kisha ndjekur, sa ndryshe do ishin gjërat. Janë shumë shumë gjëra të tjera që njerëzit nuk kanë pse t’i dinë. Ta thashë, shohin vetëm rezultatin final në ekran, por gjithë stërmundimin dhe lodhjen tonë nuk e shohin dhe nuk jemi as pse t’ia tregojmë që po vuajmë, sepse është zgjedhje e jona. Por që do ishte shumë ndryshe nëse do ishte ashtu siç the ti”, është shprehur Alba Çobaj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *