Politike

Protestuesit spërkatën me bojë murin e kryeministrisë, Rama: Ata prish, e ne ndreq

12:14 - 14.04.19 gsh.al

Protestuesit opozitarë kanë hedhur bojë në muret e jashtme të kryeministrisë gjatë protestës së mbrëmshme. Kreu i qeverisë ka postuar sot një fotografi teksa po pastrohet boja në murin e Kryeminisitrisë.



Edi Rama thekson në përshkrimin e fotografisë se se ata janë të kundërt me opozitën, pasi ata prishin dhe qeveria ndreq. “Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito”, shkruan Rama.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *