Kryesore

Basha sulmon Ramën: Është kapur duke vjedhur shqiptarët, i kemi vënë kryqin

09:59 - 15.04.19 gsh

Lulzim Basha ka reaguar ditën e sotme me anë të një postimi në Faceëbook. Kryedemokrati duke iu referuar protestës shprehet se opozita e ka bërë tashmë zgjedhjen e saj dhe se kryeministri është kapur duke vjedhur.Statusi i Bashës

Ne e kemi bërë zgjedhjen: me njerëzit kundër një qeverie-bandë dhe kryehajdutit të saj që pasi i ka vjedhur dhe braktisur, tani i dhunon dhe i helmon ata!  Ky kryeminister hajdut është kapur duke vjedhur shqiptarët dhe duke blerë votat e tyre bashkë me krimin.

Kjo qeveri-bandë u vuri kryqin shtëpive të shqiptarëve, i ka vënë kryqin të ardhmes sonë europiane. Prandaj tani populli i ka vënë kryqin kësaj bande hajdute dhe nuk do të ndalet! #shqiperiasieuropa

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.