Politike

Berisha: A mendoni se ky i çmendur mund të rrijë në zyrë gjatë protestave?

10:00 - 15.04.19 gsh.al

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon sulmet politike ndaj kundrshtariut Rama përmes postimeve në Facebook. Edhe sot ai ka zgjedhur mesazhet e qytetarit dixhital për të komentuar qëndrimin e Ramës ndaj protests.“A mendoni se ky i çmendur mund të rrijë në zyrë gjatë protestave, pyet qytetari dixhital? Dhe shton se po hakmerret si eterit xhelat me protestuesit. sb“, ka shkruar ish-kryeministri Sali Berisha nënjëpostim në rrjetin soacial Facebook.

Shfaq Komentet (1)

Lini një Përgjigje te Sinqeritet Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE