LIFE STYLE

Fotografi i kuvendit shkrep foton: Çfarë fshihet pas kësaj dashurie? Pasuri apo korrupsion…

10:38 - 15.04.19 gsh.al

Një takim miqësor mes kryeprokurores së Përgjithshme Arta Marku dhe Avokates së Popullit, Erinda Ballanca nuk i ka shpëtuar vëmendjes së fotografit të kuvendit, Agim Rama.Fotografi ka postuar fotografinë ndërsa në përshkrmin e saj shtron pyetjen: Çfarë fshihet pas kësaj dashurie të Avokates së Popullit dhe Prokurores?

“Çfarë fshihet pas kësaj dashurie të Avokates së Popullit dhe Prokurores së Përgjithshme të Përkohshme. Pasuri, dashuri apo korrupsion…”, ka shkruar Agim Rama.

 

 

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

  1. Avokati i Popullit,pra mbron,apo duhet te mbroje interesat e popullit,dhe natyrisht,mendja ta don qe edhe zgjedhja e tij,te jete nga populli (pra te behet nga populli).A ndodh kjo? Pergjigjja e kesaj pyetje,vlen edhe per fotografin e Kuvendit.

    Përgjigju ↓