LIFE STYLE

Pranverë në veshjet tuaja, zgjidhni printet me lule

14:48 - 15.04.19 Gazeta Shqiptare

Ju kanë mërzitur shirat e rënë ditëve të fundit? Keni pritur me padurim të shijoni ditët e ngrohta dhe plot diell të pranverës?  Motin nuk mundemi ta ndryshojmë por mund të kemi pranverën në veshjet tona.Veshjet me printe lulesh rikthehen sërish në modë këtë sezon, prandaj ju sugjerojmë 5 veshje që mund t’i përshtatni me gardërobën tuaj.

Përgatituni të merrni shumë komplimente!

5 4 3 2 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *