Show-Bizz

Thaçi uron djalin për 20-vjetorin, komentuesi: Kosova në luftë, ti…

10:58 - 15.04.19 gsh

Presidenti i Kosovës ka uruar djalin e tij për ditëlindjen e 20. Duke kujtuar edhe njëherë kohën e vështirë në të cilën i biri erdhi në jetë Hashim Thaçi shkruan se ditën kur ai erdhi në jetë ishte shenja që Kosova kurrë nuk do të shuhej. “Në kohën më të turbullt dhe më të pamëshirshme të luftës para 20 vjetëve, dita kur ke ardhur në këtë botë Endrit ka qenë për mua dhe Lumen si shenjë e Zotit se jeta kurrë nuk do të shuhet në Kosovën tonë. Urime ditëlindjen e 20-të! HTH”, shkruan presidenti në Facebook.Por ajo që ka pak ditë që qarkullon në rrjet është kjo shaka e bërë poshtë statusi të Thaçit. Nuk dihet nëse është një montazh, apo një koment i pakëndshëm që është larguar tashmë nga adresa e Thaçit. “ Populli tu hek në kohë të luftës, ti tu q.. me Lumen. Luja Hashim luja”, ka shkruar një komentues.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.