Aktualitet

Shkëlzen Berisha i kthehet Mira Kazhanit: Shtypi një 17-vjeçar, fajin e ka Saliu!

09:44 - 16.04.19 gsh.al

Gazetarja Mira Kazhani ka reaguar pas statusit të Berishës që e akuzonte përaksidentine 17-vjeçarit, Nertil Pëllumbi.Gazetarja, hodhi akuza mbi Berishën ndërsa nuk la pa përmendur edhe djalin e ish-kryeministrit, Shkëlzen Berishën.

“Nëse nuk u beson policëve, pyet Zenin që ka makinë, dhe do të të thotë se në autostradë përparësi ka makina e jo këmbësori, që rrezikon jetën e tij e të të tjerëve dhe vetëm Zoti mund ta shpëtojë. Ose lexo Kodin Rrugor dhe gjej aktekspertizën time, nëse Zeni është me pushime.”

Djali i Berishës nuk e ka kaluar në heshtje reagimin e Gazetares Mira Kazhani, duke u shprehur me ironi se eshe për aksidentin e saj, fajin e ka Berisha.

“Pasi shtypi një 17-vjeçar përgjigja epike e Mira Kazhanit ishte: Fajin e ka Saliu!”, ka shkruar Shkëlzeni.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *