Foto-galeri

Vetëm vajzat me flokë të gjata mund t’i kuptojnë këto foto

16:05 - 16.04.19 Gazeta Shqiptare

Sa më shumë i duam flokët, aq ka edhe momente kur thjesht duam t’i heqim qafe dhe t’i presim shkurt.Vuajtja e përditshme e flokëve të gjata nis që nga larja dhe tharja e tyre, e deri tek ngecja e tyre në ndonjë objekt.

“Bright Side” ka renditur disa nga problemet e flokëve të gjata përmes disa fotove që mund të na bëjnë të qeshim, por për vajzat ka qenë një vuajtje e vërtetë.

floku10 floku9 floku8 floku7 floku6 floku5 floku4 floku3 floku2 floku1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *