Intervista

Video/ LYNX të zhgënjyer me Festivalin në RTSH: Kënga bëri bujë, ata s’na vlerësuan

22:07 - 17.04.19 gsh.al

Grupi LYNX rrëfen për Trending se sa e vështirë është të bësh muzikë të mirë në një kohë kur fluksi i këngëve është i madh. Ata thonë se klikimet nuk janë shumë të rëndësishme për ta dhe se kënaqësinë e marrin kur bëjnë atë qe duan. Grupi i djemve komentojnë edhe Festivalin e Fundvitit, që i zhgënjeu jo pak. “Kënga bëri bujë, ata s’na vlerësuan”, thonë djemtë. LYNX i bëjnë një dhuratë të bukur Erikës, një vajze të talentuar që e ka pasion muzikën. Ata këndojnë së bashku.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *