Foto-galeri

Zyrat relaksuese, të cilat do t’ju bëjnë të lini punën

14:42 - 17.04.19 Gazeta Shqiptare

Disa kompani kanë zgjedhur të dalin jashtë kornizave, duke u ofruar punonjësve ambiente tërësisht relaksuese.Përtej zyrave të ngushta, me muret e zbrazët dhe ndriçimin e ulët, këto kompani kanë vlerësuar produktivitetin dhe mirëqenien e punonjësve.

Prandaj ato kanë siguruar mjedise më të shëndetshme, ku të gjithë do të jenë të lumtur, produktivë dhe të kënaqur me punën e tyre.

“Bright Side” ka publikuar disa foto të zyrave më të veçanta në botë. Shfletoni galerinë për të parë fotot

15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 3 2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *