Kryesore

Doni të punoni në SHBA? Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishsëm

09:45 - 18.04.19 gsh

Një mundësi e re vjen nga ambasada amerikane në Tiranë. Nëpërmjet një njoftimi në adresën e Facebook, ambasada thotë se ka gati programin për të gjithë studentët që duan të punojnë në SHBA.Postimi i ambasadës në “Facebook”

“Programi Veror i Punësimit dhe Udhëtimit është një program i mrekullueshëm për studentët e universiteteve të cilët dëshirojnë të kalojnë një verë duke punuar dhe udhëtuar përreth Shteteve të Bashkuara. A keni menduar të aplikoni për një program shkëmbimi kulturor? Më thoni ju lutem nëse keni pyetje rreth Programit Veror të Punësimit dhe Udhëtimit apo pyetje rreth kategorive të tjera të vizave! #PyetAnen”,- thuhet në njoftimin e Ambasadës së SHBA.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.