Bota

Përdhunoi partnerët e vajzave, pritet dënimi i 41-vjeçares në SHBA

14:35 - 18.04.19 gsh

Një 41-vjeçarja në SHBA pritet të dënohet pasi ka abuzuar seksualisht me dy djem minore. Coral Lytle përdorte dy vajzat e saj për tu afruar me të dashurit e tyre.  Vajzat e 14 dhe 16 vjeç kishin nga një të dashur dhe pikërisht Lytle akuzohet se ka abuzuar me të dashurit e vajzave të saj. Sipas Neë York Times, e ema i thërriste djemtë në shtëpi, i jepte alkool dhe më pas bënte seks me ta. Skandali u zbulua pasi një nga djemtë e tregoi këtë ngjarje tek prindërit e tij. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *