Show-Bizz

Vdes në moshën 16-vjeçare ylli televiziv

09:31 - 18.04.19 gsh.al

Nëse do të kishte pasur mundësi të vijonte jetën me ritmin që e pati nisur, ajo do të ishte një nga vajzat më të njohura, por Mya-Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16 vjeçare.BBC konfirmoi lajmin e trishtë me një deklaratë në faqen e tyre të internetit, duke e quajtur të renë një “pjesë shumë të dashur të familjes së fëmijëve të BBC”.

BBC shkruan disa ditë pas vdekjes së saj : “Na vjen keq që duhet t’ju lajmërojmë se Mya-Lecia, ka vdekur. Ajo ishte një pjesë shumë e dashur e familjes së BBC Children, dhe një aktore, këngëtare dhe kërcimtare jashtëzakonisht e talentuar.”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *