Foto-galeri

Avionët e kthyer në restorante

14:15 - 19.04.19 Gazeta Shqiptare

Nëse kujtoni avionin, me siguri mendja do ju shkoj tek eksperienca aspak e mirë me ushqimin.  Aq sa, çdo fluturim kthehet në makth kur mendohet për të.Por, disa avionë janë kthyer në restorante të mirëfilltë duke ofruar një menu të larmishme. Ndonëse të vendosur në tokë dhe jo në aeroporte, këto restorante kanë tërhequr mjaft vizitorë.

7 6 avioni5 avioni4 avioni3 avioni2 avioni 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *