LIFE STYLE

I dashuruar me robotin lodër/ 29-vjeçari po planifikon dasmën e tyre

10:36 - 19.04.19 gsh

Një 29-vjeçar amerikan pasi ka përfunduar dy histori dashurie me një llambë dhe me një kamion, mesa duket tani ka gjetur dashurinë e vërtet. Joey Morris ka ndërmend që të martohet me robotin e tij. 29-vjeçari shprehet se ai dhe roboti kanë një histori dashurie së bashku që nga dhjetori i 2017.  Morris është shprehur se tashmë ata janë duke planifikuar edhe dasmën e tyre. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.