LIFE STYLE

Kur streçet vishen sikur të ishin pantallona

10:37 - 19.04.19 gsh.al

Vajza që ecin të sigurta në rrugë pa e ditur se veshja e tyre tërheq vëmendjen e njerëzve. Që kjo të ndodhë mjaftojnë një palë streçe të veshura në mënyrën e gabuar. Vajzat shpesh harrojnë se streçet nuk janë pantollona duke bërë që edhe komentet ndaj tyre të jenë të pashmangshme. Ky është një fenomen që haset kudo në botë ndaj dhe fotografitë që sytë kritikë u bëjnë, janë të shumta. Ne kemi sjellë disa prej tyre..ststst 13 12 11 10 1470067771_5 8 7 6 5 4 3 1 2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.