Show-Bizz

Olen Çesari rrëfen vështirësitë e fëmijërisë: Kisha jetë ushtarake

09:46 - 19.04.19 gsh

Olen Çesari ka folur ditën e djeshme për jetën e tij. I ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, violinisti i mirënjohur ka rrëfyer vështirësitë e fëmijërisë së tij. “Unë kisha një jetë ushtarake në atë periudhë, nuk ia këshilloj asnjë kalamani atë lloj jete. Zgjohesha shumë herët në mëngjes dhe dilja, bëja gjysmë ore vrap dhe pastaj bëja një orë – një orë e gjysmë violinë e më pas shkoja në shkollë”, tha Çesari. 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *