Show-Bizz

Pink fotografohet duke pastruar yllin e saj në Hollywood

10:15 - 19.04.19 gsh.al

Këngëtarja rebele Pink i ka habitur të gjithë. Ajo është fotografuar në duke pastruar yllin e saj në “Hollywood Walk of Fame”.E ulur në gjunjë e me leckë në dorë si dhe e veshur me të bardha, 39-vjeçarja është fotogruar mrëmë në Hollywood.

Veprimi i këngëtares i ka habitur të gjithë pasi nuk kishte ndodhur kurrë më parë që një i famshëm të pastronte yllin e tij. Por e gjitha kjo e ka një shpjegim. Ajo ka pastruar yllin e saj përgjatë një skene për një videoklip të sajin, që pritet të publikohet së shpejti.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.