Show-Bizz

Saimir Tahiri bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë Goliku

18:03 - 19.04.19 gsh

Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë. Ka qenë vetë ish-ministri ai që ka postuar një foto me djaloshin e porsalindur. Goliku është pjestari më i ri i familjes Tahiri, që vjen pikërisht në një moment të vështirë për ish-ministrin e Brendshëm.Vetëm pak kohë më parë Gazeta Shqiptare raportoi për shtatëzaninë e bashkëshortes së Saimirit, duke informuar se një tjetër djalë pritet të vijë në jetë. Tashmë pritjes i ka ardhur fundi dhe Tahiri ka vendosur ta zbulojë vetë imazhin e vogëlushit. Duke e mbajtur në krah, babai i Golikut duket më i lumtur se kurrë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.