Aktualitet

Video/ Elvisi viziton familjen Çuko, “na ndryshoi jeta falë jush”

21:40 - 19.04.19 Gazeta Shqiptare

“Shqiptarët për shqiptarët” nuk i harrojnë miqtë që kanë qenë protagonistë të emisionit.
Elvisi dhe Sidriti shkuan për vizitë në banesën e re të familjes Çuko dhuruar nga bujaria e shqiptarëve.
Elvisi bisedoi me familjen, me vetë kishte marrë edhe hipotekën e banesës së tyre. Jeta e tyre ka ndryshuar përgjithmonë. Shikoni në video si e pritën ata Elvisin.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *