BLUETOOTH

Foto/ Linda Halimi çon vajzën në studio, së shpejti kënga e re

10:45 - 20.04.19 Gazeta Shqiptare

Ka kaluar një muaj që kur këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shqiptare, e cila jeton prej vitesh në Amerikë, Linda Halimi në mars u bë nënë e një vajze. Dhe tani, Linda ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj, ‘Instagram’, ku shihet në studio bashkë me vajzën. “U ktheva në punë… dhe Kaimana duhet të dëgjojë këngën e para”, ka shkruar Linda. Linda prej kohësh jeton në Amerikë me bashkëshortin e saj, reperin e njohur, Big D.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE