Sport

Gjoka: Triumf me Tiranën për vendin e dytë

09:33 - 20.04.19 Gazeta Shqiptare

Është momenti që Kukësi të riformatojë dhe një herë idetë, është momenti të harrojnë Partizanin dhe të përqendrohen tek objektivat real, hipotekimi i vendit të dytë në kampionat dhe kualifikimi për në finalen e Kupës, gjithçka për Gjokën fillimisht kalon nga Tirana, kundërshtari i tyre i radhës: “Gjërat po bëhen më të vështira.Ne kemi përcaktuar objektivat, duhet të blindojmë vendin e dytë dhe të shkojmë në finalen e Kupës. Tirana është në moment të vështirë, e dimë që nesër do të jenë agresiv. Kjo do të rrisë më shumë adrenalinën e ndeshjes. Kemi objektivat tona dhe duhet patjetër rezultat pozitiv. Shkalla e vështirësisë së takimit është maksimale”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *