Foto-galeri

Nëse kërkoni “parajsën” në tokë, hidhni një sy këtyre shtëpive

12:26 - 20.04.19 Gazeta Shqiptare

Puna dhe stresi, shpesh na bën të ndihemi të lodhur dhe të mendojmë vetëm për pushimet. Trupi dhe shpirti ynë kërkon qetësi dhe izolim.Ne dëshirojmë një vend me vetmi, qetësi dhe paqe, qoftë edhe një shtëpi në mal, pranë një lumi ose diku në mes të askund.

“Bright Side” ka përmbledhur pikërisht këto shtëpi, të cilat të sigurojnë izolimin shumë të nevojshëm për mendjen dhe përtëritje të shpirtit, larg nga turma zhurmshme.

Danimarkë Japoni Indi Suedi Gjeorgji Finlandë Kinë Serbi Finlandë Kanada Greqi Slloveni Islandë
<
>
Danimarkë

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *