Aktualitet

“Emisionin ma mbyllën”. Aida Shtino i futet politikës: Kështu iu shërbej më tepër njerëzve

21:39 - 23.04.19 Gazeta Shqiptare

Ada Shtinon e pamë sot  në mbledhjen e partive opozitare.Sonte në emisionin “Dritare me Rudinën”, deklaroi se tashmë e ka lënë televizionin si prezantuese dhe  ka hyrë në politikë.

“Emisionin e kisha dhe atë ma mbyllën. Tashmë njerëzit mund të më gjejnë në politikë. Kështu iu shërbej më tepër njerëzve”, deklaroi Aida Shtino.

 

Video/ Aida Shtino “gjendet” në tryezën e koalicionit opozitar

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *