Foto-galeri

Fëmijët që do ju magjepsin me bukurinë e tyre

15:21 - 23.04.19 Gazeta Shqiptare

Bukuria është subjektive, disa njerëz pëlqejnë Marilyn Monroe dhe disa preferojnë Kate Moss. Por, kur flitet për fëmijët, të gjithë bien dakord për bukurinë e tyre. 

“Bright Side” ka përmbledhur disa fotografi të vogëlushëve, bukuria e të cilëve nuk mund të përshkruhet me fjalë.

Shfletoni galerinë për të parë fotot:

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.