Sociale

Video/ Stilistja Katerina: Punën që bëj unë e gjen edhe te Valentino

21:05 - 24.04.19 alma

Nëse rrugëve të Tiranës vështrimi të ndal tek një vajzë që ka veshur fustan klasik me atlete, ajo është Katerina. Ajo nuk e ndjek modën, moda e ndjek atë. Katerina tregon se në punën e saj ka elemente të ngjashme me ato që përdorin edhe stilistët e mëdhenj botërorë. Për t’u njohur me Katerinën dhe idetë e saj në dukje të largëta, ndiqni intervistën.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE