Foto-galeri

Pse burrat vdesin më shpejt?!

16:44 - 11.05.19 gsh.al

Mjafton të shikoni këto fotografi që të krijoni një ide mbi rrezikun që ju kanoset meshkujve në jetën e përditshme. Këto punë mund të bëhen fare mirë edhe nga gratë, por jeta ka treguar që zakonisht i kryejnë burrat. Në këto raste gratë nuk kanë kundërshtime dhe as nuk kërkojnë barazi. Në të tilla kushte pune, e vetmja vetëmbrojtje është besimi i verbër në vetvete. Çfarë mendoni se do ndodhte nëse vetëm diçka e vogël nuk do të shkonte siç duhet në planin e tyre gjenial?12 11 10 8 9 7 6 5 4 3 2 1
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE