Kryesore

Video/ Berisha në marshimin e protestuesve: Do përfundojë me shporrjen e qeverisë

20:01 - 13.05.19 gsh

Sali Berisha i është bashkangjitur ditën e sotme protestës së opozitës. Që në nisje të kësaj proteste, ish-kryeministri ka qenë përkrah Bashës në marshimin e të gjitha institucioneve që duhet thënë se janë në një distancë të largët nga njëra tjetra. “LIVE – Asnjë hap pas! Beteja që ka nisur është pa kthim. Historia do tregojë se kjo betejë do të përfundojë me shporrjen e qeverisë së krimit dhe triumfin e vlerave europiane. E ardhmja e shqiptarëve është Europa! #ShqipëriaSiEuropa”, ka shkruar Berisha në Facebook. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *