Aktualitet

Vijon marshimi, protestuesit shmangin përplasjen me policinë

19:48 - 13.05.19 gsh

Vijon marshimi i protestuesve në itinerarin e përcaktuar. Pas Kryeministrisë, turma është nisur drejt Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit. Edhe pse kishte masa të larta sigurie, protestuesit janë mjaftuar vetëm me hedhjen e disa shashkve, duke mos shkaktuar përplasje. Megjithatë pas disa minutash përpara Drejtorisë së Policisë, protesta e udhëhequr nga Basha e Berisha janë drejtuar nga krahu tjetër i Unazës, ku dhe do të shkojnë përpara Parlamentit.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *