BLUETOOTH

Mezi po e prisnim! Elita Rudi paralajmëron diçka të madhe

13:09 - 14.05.19 Gazeta Shqiptare

Moderatorja e njohur Elita Rudi u bë nënë për herë të parë përpara pak muajsh. Kjo eksperiencë padyshim ka qenë mjaft e veçantë për të dhe këtë ajo na e ka bërë të qartë me postimet në “Instagram”, ku shpeshherë shkruan se dashuria e nënës për një fëmijë nuk krahasohet me tjetër në botë. Por, mesa duket tashmë Elitën do të fillojmë ta shohim aty ku na ka munguar të gjithëve: në ekran. Në “InstaStory-n” e saj ajo ka shpërndarë disa video promocionale ku shihet qartë se do të rikthehet në emisionin e dikurshëm “Elite Zone me Elita Rudi”. Nga videot promocionale shohim një Elitë në formë të shkëlqyer. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *