Show-Bizz

Ka nxjerrë vetëm një album, ja sa miliona euro është pasuria e Rita Orës

13:53 - 15.05.19 Gazeta Shqiptare

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura në botë që na ka bërë krenarë në çdo hap të saj. Rita Ora renditet në listën e muzikantëve të rinj më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar edhe pse ajo ka publikuar vetëm një album.Këngëtarja e hitit “Anywhere”, vetëm 27 vjeçare, pasuria e së cilës është 16 milionë funte ose 18 milionë euro listohet në listën e të pasurve “The Sunday Times Rich List”. Aktorja e filmit “Fifty Shades Freed” ka kontrata shumë fitimprurëse me brendin Adidas dhe DKNY.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE